KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746293
nr 1274 6293
Esse Ottosdotter
(1900-1962), Sverige
Oljemålning, Landskap. Olja på pannå. Signerad, daterad -49, ca 45x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:01:47
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Esse Ottosdotter
Läs mer om Esse Ottosdotter